logo

O mnie

Przygoda z fotografią zaczęła się już tak ponad 10 lat stając się moją pasją i sposobem na życie. Nie jest ona moim źródłem utrzymania. Fotografuję bo lubię. Po pracy to właśnie ona odpręża mnie i wycisza.

Powstawanie zdjęcia to proces złożony. Wymaga przemyśleń tematu, kompozycji, uczy cierpliwości. To nie jedynie naciśnięcie spustu migawki.  To godziny nauki, przygotowań i oczekiwania na dobry moment. Każdą wolną chwilę poświęcam na dokształcanie się. Z uwagi na częste podróże piękny krajobraz był moim pierwszym kadrem i stał się początkiem mojej przygody ze zdjęciami. Godziny spędzone na wyczekiwaniu na odpowiednie światło nauczyło mnie cierpliwie dążyć do wymarzonej klatki.

Od kilku lat fotografuję moje rodzinne miasto Łódź. To miasto kontrastów, z pięknymi kamienicami, pałacami czy fabrykami o bogatej historii. Często mijamy niezwykłe miejsca nie widząc ich. Ja chciałem właśnie tę niezwykłość i piękno Łodzi wszystkim nam pokazać.

Taka jest moja fotografia.

… drogi czytelniku/odbiorco, życzę wspaniałych chwil spędzonych nad lekturą zawierającą różne miejsca i chwile uchwycone na matrycy aparatu.